ONS TEAM

Hieronder ziet u een aantal teamleden van AMI. Teamleden waar u waarschijnlijk regelmatig mee van doen heeft. Dit is echter slechts een kleine groep van het totale team van AMI. Een team dat iedere dag voor u klaar staat en zorg draagt voor een perfecte productie en levering van ieder product. Vakmensen met oog voor detail en aandacht voor de klant.

 

 

 

Kim van den Aarssen

Receptioniste

kimvandenaarssen@ami.nl

 

PETER van Wylick

Verkoop

p.vanwylick@ami.nl


Sjuul Gubbels

Verkoop

s.gubbels@ami.nl

Rob Cortjaens

Sales manager

r.cortjaens@ami.nl

 

Peter Happé

Controller

peterhappe@ami.nl

Pascal Titulaer

Hoofd kwaliteitszorg

p.titulaer@ami.nl

 

Eric Slabbers

Hoofd bedrijfsbureau

e.slabbers@ami.nl

 

Twan Appeldoorn

Systeembeheerder

t.appeldoorn@ami.nl

 

Tom Gorissen

Inkoper

tomgorissen@ami.nl

 

Jaap Koopman

Technisch directeur

j.koopman@ami.nl

 

 

Arthur de Ruiter

Algemeen directeur

a.de.ruiter@ami.nl

 

 

.